Usaldusväärne partner ehituse ja remondi alal Tel: +372 56 48 4056 | E-mail: info@lexteenused.ee

Kes me oleme

Lex teenused OÜ

Lex teenused OÜ on loodud aastal 2011. Oleme kiirelt arenev ettevõte, kus töötavad pika kogemusega spetsialistid.

Meie suureks eesmärgiks on olla edukas ettevõte oma tegevusvaldkonnas, mis tegelikult tähendab oma teadmiste pidevat täiendamist ning muutuvate trendide- ja uute tehnoloogiliste lahendustega kaasas käimist. Pidev sihipärane töö on meie edukuse võti.

Ehitustööd, mida teostame: Üldehitus- ja remonttööd, Katuse ehitus ja katusekatte vahetus, Puitkarkassi ehitus ja puusepatööd, Välis fasaaditööd, Siseviimistlus, Kipsseinte ja lagede ehitus, Põrandate ehitus, Akende ja uste vahetus, Ripplagede paigaldus.

Meie töö puhul on märksõnadeks usaldus, kiirus ja kvaliteet. 

Meeldivale koostöööle lootes!
Lex teenused OÜ

Usaldusväärsus

Lex teenused OÜ loomisest kuni tänaseni ei ole ettevõttel olnud võlgasid. Kõik tööd teostatakse ausalt ja ehitustööde head tava järgides.

Ettevõte lähtub järgmistest põhimõtetest

Paindlikkus

Ettevõttel on väga lai klientide ring -alates eraisikutest, kuni ettevõteteni. Kõikidele tellijatele lähenetakse personaalselt.

Kvaliteet

Meie meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid kes omavad pikaajalist kogemust ning väljaõppet ehituse valdkonnas. Meie garantiiks on kvalifitseeritud spetsalistide ja aruka juhtkonna sujuv koostöö.

 

Universaalsus

Oleme ehitanud eramaju ning renoveerinud hotelle. Meie tööde valdkond on lai, tänu professionaalsele meeskonnale saame kenasti hakkama nii eraklientide vajaduste kui ärikliendi vajadustega.

Sul on idee?