Usaldusväärne partner ehituse ja remondi alal Tel: +372 56 48 4056 | E-mail: info@lexteenused.ee

Ehitustööd

Ehitustööd

Üldehituse ja remonditööde valdkonnas on väga suur osa just ehitus kogemusel ja arukatel lahendustel. Iga tööd eraldi käsitledes leiame teie jaoks parima lahenduse.

Teostame uute elu- ja abihoonete ehitustöid täislahendustena. Koostöös arhitektide ja ehitusinseneridega suudame rajada ka ehtustehniliselt keerulisi ehitisi.

Aedade remont ja aedade paigaldamine, Suvilate remont ja suvilate ehitamine, Elumajade remont ja elumajade ehitamine, Saunade remont ja saunade ehitamine,
Majade remont ja majade ehitamine, Tööstushoonete remont ja -ehitustööd, Ladude ja hallide remont ja -ehitustööd, Garaažide remont ja ehitusteenused,
Ehitus abi

Lisainfot saab +372 56 48 4056 või täites alljärgneva ankeedi.

Võta ühendust

Järva maakond, Järva vald, Aravete alevik, Preediku tn 1, 73501

 

Email: info@lexteenused.ee

Mobiil: +372 56 48 4056

 

Paindlikkus

Ettevõttel on väga lai klientide ring -alates eraisikutest, kuni ettevõteteni. Kõikidele tellijatele lähenetakse personaalselt.

Kvaliteet

Meie meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid kes omavad pikaajalist kogemust ning väljaõppet ehituse valdkonnas. Meie garantiiks on kvalifitseeritud spetsalistide ja aruka juhtkonna sujuv koostöö.

 

Universaalsus

Oleme ehitanud eramaju ning renoveerinud hotelle. Meie tööde valdkond on lai, tänu professionaalsele meeskonnale saame kenasti hakkama nii erakliendi kui ka ärikliendi vajadustega.

Sul on idee?